Mēness dienas

Mēness dienas: 30.decembris – 05.janvāris

29.12 pl. 11:25 – 30.12 pl. 11:46
Piektā mēness diena – neliela atpūtas diena no jauniem darbiem, kad jāturpina iesāktais. Var būt neuzmanības kļūdas, kas atspēlēsies vēlāk. Līdz ar to vieglprātībai īpaši jāseko, lai tā netraucētu. Var vērot notikumus – ja ko dara un tas neizdodas, tad jāapsver, vai vērts vispār turpināt. Rezultāts var nepatikt. Uzmanīgi ar dažādu lietu nozaudēšanu.

30.12 pl. 11:46 – 31.12 pl. 12:01
Sestā mēness diena – Dažādu zīmju un vērošanas diena. Vērojam notiekošo, skatāmies zīmēs – ja ejam pretrunā ar dabu un likumu, rezultāts nebūs labs. Pozitīva un veiksmīga diena dažādiem darbiem. Var izdoties praktiski viss, kas ir vēlams. Maģiska diena, kas piemērota dažādu ikdienas maģiju veikšanai, čeku dedzināšanai, simorona rituālu veikšanai.

31.12 pl. 12:01 – 01.01. pl. 12.15
Septītā mēness diena – Vārda spēka diena, kad izteiktajam ir liels spēks. Labi kādu pārliecināt, reklamēt, darīt visiem zināmu. Nesoliet to, ko nevarat pildīt, piedomājiet pie katra teikuma, tādā veidā izvairoties no nepatikšanām. Arī nelietderīga pļāpāšana ir uzskatāma par negatīvu iezīmi. Jebkurš negatīvi izteiktais nāk atpakaļ. Pievērsieties aktīvai darbībai, izmantojot tieši pateiktā spēku.

1.01 pl. 12:15 – 2.01 pl. 12:26
Astotā mēness diena – Izmaiņu laiks, kad mijas domu, jūtu un darbu pasaules. Savā ziņā transformācijas laiks, kurā gatavojamies uz jaunām pārmaiņām un pārvērtībām. Var būt negaidīti pārsteigumi, dažādi notikumi, kuriem neesat vēl gatavi. Viss ir tikai procesā. Var turpināt iesāktos darbus, aktīvi darboties. Jāizvairās no lēnīguma un gausuma.

2.01 pl. 12:26 – 3.01 pl. 12:37
Devītā mēness diena – Ir viena no nelabvēlīgajām dienām, ko mēdz dēvēt par Sātana dienu. Jābūt piesardzīgiem un uzmanīgiem. Nevajag sākt jaunus darbus, pirkt kaut ko, iet milzīgās publiskās vietās vai vienkārši aktīvi darboties. Labākais ir mierīgi turpināt iesākto, kārtot un tīrīt māju. Atpūsties no ikdienas steigas, pārdomāt ikdienas darbus.

3.01 pl. 12:37 – 4.01 pl. 12:49
Desmitā mēness diena – Ļoti laba un aktīva diena, kad var uzsākt un mainīt visus darbus. Labi pieņemt lēmumus, mainīt ikdienu, uzsākt kaut ko jaunu vai ieplānot, ko vēlētos sākt nākotnē. Jādarbojas aktīvi, pievēršoties izaugsmei. Uzsāktais var mainīt visu. Iepriekš uzsāktās lietas var parādīties jau ar kādu realizāciju. Laba diena reklāmai, prezentācijām un citu pārliecināšanai.

4.01 pl. 12:49 – 5.01 pl 13:02
Vienpadsmitā mēness diena – Lielas enerģijas diena, viss koncentrējas uz mūsu plāniem un realizāciju. Var parādīties pirmie augļi mūsu ieplānotajam pirmajā mēness dienā. Jābūt aktīviem un jādarbojas pie iesāktā. Svarīgi ir saprast, ko īsti vēlamies. Ja domas sakrīt ar vārdiem un rīcību – plāns ir īstais un varam darboties. Jākontrolē emocijas.

5.01 pl. 13:02 – 6.01 pl. 13:18
Divpadsmitā mēness diena – Mīlestības un gudrības diena. Visu darām, domājot ar sirdi. Esam atvērti arī žēlsirdībai un dievišķiem atklājumiem gan par sevi, gan apkārtējiem. Apdāviniet tuvākos, atzīstieties mīlestībā, runājiet par jūtām. Jebkuru darbu darot, pieslēdzam sajūtas. Galvenais izvairīties no negatīvā, kašķiem un ļaunām domām.