Ja cilvēkam dzīvē ir sakārtotas pamatvērtības (vārds un uzvārds atbilst dzimšanas datiem), tad ir nākamās svarīgākās lietas, ko apskatām, kas mūs skar. Viena no tām ir prognozes, ko aprēķinām no dzimšanas datiem. Tās parāda kāda tēma noteiktā gadā būs aktuālākā un darot to, kas ir paredzēts, ir daudz mazāk šķēršļu. Katram ir savi tuvākie cipari un ir arī tādi, ko vajag iepazīt, līdz ar to, ne visiem attiecīgās prognozes būs vienādas, pat ja ir vienas vibrācijas gadi un mēneši. Ir dažādu mērogu prognozes, kas veido lielākus un mazākus ciklus cilvēka dzīvē. Visas nav paredzētas ikdienai, tāpēc, pārbaudot to atbilstību dzīvē, liela vērība tiek pievērsta tieši individuālajiem gadiem un mēnešiem.

Vēl mūsu ikdienu ļoti ietekmē partnerība, kas liek mums būt tādiem kādi mēs esam. Bieži vien cilvēki līdzās parāda to, kā mainās mūsu vērtības. Ja saderības ir labas, atbalsts ir lielāks un sasniegumi augstāki. Nav nozīmes kas ir šī saderība, jo līdzcilvēki mums var katru brīdi būt citi. Redzot mijiedarbību un atbalstu mēs varam vai nu palīdzēt vai graut sevi.

Un protams, lielu nozīmi spēlē arī darbs un karjera. Tā var būt gan mūsu īstā vieta, gan vieta, kur apstrādājam savu laiku. Numeroloģija ir kā instruments, kas palīdz pieņemt atbilstošākos lēmumus, lai sekmīgi piepildītu savu dienu ar to, kas paredzēts un dod gandarījumu. Te nav nozīme tam vai esi darba ņēmējs vai darba devējs, tas ietekmēs tāpat.