MĒNESS APTUMSUMS

2021. gada 18.–19. novembris, daļējs Mēness aptumsums. Redzams lielākajā daļā Eiropas, lielā daļā Āzijas, Austrālijā, Ziemeļāfrikā/Rietumāfrikā, Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā, Klusajā okeānā, Atlantijas okeānā, Indijas okeānā, Arktikā.

18.-19. novembrī Mēness kļūs sarkanās nokrāsās, ko dažviet dēvē par sarkano jeb asiņaino mēnesi. Tas attīra veco enerģiju, lai mūsu realitātes iespējas varētu turpināt attīstīties. Kā kosmiskais virzītāja spēks, kas neļauj palikt tur, kur esam.

Mēness aptumsums var būt pilnmēness laikā, bet ne katru pilnmēnesi. Atkarībā no Saules, Mēness un Zemes izvietojuma Mēness aptumsuma ilgums, kā arī Mēness diska nokrāsas spilgtums var būt dažāds. Tad, kad Mēness nokļūst Zemes ēnā, ko šķērso apmēram stundas laikā, tas iegūst tumši sarkanu (bordosarkanu) nokrāsu. Parasti gada laikā mēdz būt divi Mēness aptumsumi. Jo vairāk Mēness aptumsumu gadā, jo skaitās, ka grūtāk cilvēkiem kopumā saglabāt savu iekšējo stabilitāti, taču vieglāk atklāt savus trūkumus un nepilnības. Aptumsuma ietekme var saglabāties arī pēc paša aptumsuma.

Mēness aptumsums var būt pilnīgs vai daļējs, kad Zemes ēna pilnībā vai daļēji aizsedz Mēnesi. Šo aptumsumu iedarbība arī ir dažāda. Pilna aptumsuma ietekme ir plašāka un vispārēja nekā daļēja aptumsuma ietekme. Attiecīgi pilnīgais vairāk attiecas kopumā uz visiem cilvēkiem, bet daļējais vairāk attiecas konkrēti uz katru cilvēku atsevišķi. Viss atkarīgs no tā, kādā zīmē un vietā atradās mēness viņa dzimšanas brīdī. Mēness aptumsuma ietekme, protams, ir atkarīga arī no planētu izvietojuma un tā, kurā no Zodiaka zīmēm aptumsuma brīdī atrodas Mēness.

Mēness vairāk ir saistīts ar sievišķo enerģiju, tāpēc arī Mēness aptumsums vairāk ietekmē sievietes un bērnus. Vismazāk Mēness aptumsums ietekmē līdzsvarotus cilvēkus. Mēness aptumsums skaitās, kā “laiks bez Mēness”. 

Šajā laikā:

  • aptumsums zināmā mērā atslogo no pārmērīga iekšējā jūtīguma un emocionalitātes, taču pārslogo racionālo domāšanu.
  • vairāk iespējams pieļaut kļūdas, ko nosaka loģika un aprēķins.
  • jo labsirdīgāks, līdzcietīgāks un sirsnīgāks cilvēks, jo mazāk iespēju pieļaut kļūdas.
  • cilvēks var atbrīvoties no iekšējiem zemapziņas faktoriem, kas traucē produktīvu dzīves virzību.
  • ieteicama attīrīšanās jeb atbrīvošanās no visa liekā, nevajadzīgā, traucējošā un kaitīgā.

Cilvēka izjūtas šajā laikā norāda uz to, kam jāpievērš uzmanība, lai veidotu un uzturētu iekšējo harmoniju.

Nākamais ir 2022. gada 15.–16. maijs Pilns Mēness aptumsums (asins mēness). Šī Asins mēness pilnā Mēness aptumsuma kopējā fāze būs redzama no Ziemeļamerikas un Dienvidamerikas, Eiropas, Āfrikas un daļām Āzijas.

SAULES APTUMSUMS

2021. gada 4. decembris, pilns saules aptumsums. Redzams Austrālijas dienvidos, Āfrikas dienvidos, Dienvidamerikas dienvidos, Klusajā okeānā, Atlantijas okeānā, Indijas okeānā, Antarktīdā.

2022. gada 30. aprīlis, daļējs saules aptumsums. Redzams Dienvidamerikas dienvidos/rietumos, Klusajā okeānā, Atlantijas okeānā, Antarktīdā.

Informācija sekos.