Ko saka par tuvojošos Metāla Vērša gadu?

Mūs gaida neparasts, spilgts un straujš gads Baltā metāla vērša zīmē. Austrumu kultūrā baltā krāsa personificē tīrību, šķīstību, taisnīgumu.

Stāsta, ka baltā vērša gads atnesīs lielus notikumus. Katrs no mums spēs paveikt to, par ko sen sapņojis. Vērsis – cienīgs un dižciltīgs dzīvnieks. Tomēr, ja vajag, viņš prot rīkoties ātri un ielauzties ar varu un spēku. Starp citu, labāk vērsi līdz tam nenovest.

Metāls norāda uz stingrību, noturību, drošumu. Gada saimnieks pratīs novērtēt tādas īpašības kā akurātība, spēja turēt vārdu, pacietība. Tos, kuriem šīs īpašības nepiemīt, vērsis var uzdurt uz ragiem!  Vērsis mīl strādāt un ar cieņu raugās uz tiem, kuriem arī piemīt šī īpašība. Šajā gadā labi pievērsties savai karjerai. Jo vsis palīdzēs visiem, kuri nodomājuši nopietni pastrādāt. Īpaša uzmanība ģimenei. Labvēlīgs laiks tās dibināšanai, nostiprināšanai un paplašināšanai.

Kā pareizi atzīmēt un sagādāt?

Vērsis nemīl uzpūtību un lielību. Viņam patīk pamatīgums un stabilitāte. Tādēļ Jauno gadu vajadzētu sagaidīt, pulcējoties ap ģimenes galvu. Būt kopā ar ģimeni pie bagātīgi klāta galda. Pārdomājiet savstarpējo simbolisko apdāvināšanos, spēles un rotaļas.

Kā ģērbties?

Izvēlamies modernus un neparastus tērpus gada krāsās. Tā ir baltā un citi gaiši toņi – bēša, ziloņkaula, alabastra, krēma krāsas.  Nav slikti audums ar spīdumiņu, lureksu vai metāla stīdziņām. Apģērbu noteikti papildinām ar aksesuāriem – kā sievietes, tā vīrieši. Tiem jābūt masīviem un no baltā metāla.

Kā var izrotājam māju?

Te daudz kopīga ar pagājušo gadu, jo vērsis nemīl kliedzošas krāsas un mākslīgas lietas. Tātad nekādu sarkanu akcentu interjerā! Tas vērsi var nopietni saniknot, bet mums vajadzīgs labsirdīgs un mierīgs gada saimnieks.

Ja vēlamies ļoti svinīgas dekorācijas, tad vislabāk noderēs sniega balts galdauts, iestērķelētas salvetes. Pieļaujamas zeltītas, sudrabainas vai zaļas krāsas detaļas. Tās var būs salvetes, mazas sedziņas, spilveni, sveces.

Varam dekorēt arī ekostilā ar linu galdautiem, zaļu zālīti un akurātiem siena kūlīšiem uz galda, kas pārsieti ar zaļu lenti. Var rotāt arī ar burkāniem vai nelieliem ķirbīšiem. Interjerā labi iekļaujas arī izstrādājumi no koka un metāla.

Ko likt uz galda?

Galvenais uzsvars uz dārzeņu salātiem. Pilnībā atteikties no liellopu un teļa gaļas, to aizvietojot ar putnu gaļu. To var cept, vārīt, pievienot salātiem kopā ar rīsiem. Īpaši vērsi var iepriecināt ar piena ēdieniem – sieru un dažādiem desertiem, krēmiem. Jāņem vērā, ka vērsis mīl vienkāršību un labu kvalitāti, tādēļ vajadzētu atteikties no sarežģīti pagatavojamiem ēdieniem, bet to vietā pārsteigt ar vienkāršu ēdienu lielu dažādību.

Ko var dāvināt?

Labākās ir tādas dāvanas, kas domātas mājas labiekārtošanai un mājīgumam.  Vīriešiem tie var būt instrumenti, krekliņi, šalles. Tikai ne ādas izstrādājumi. Sievietēm var dāvināt traukus, galdautus, gultas veļu, kosmētiskos līdzekļus.

Kā mājā piesaistīt veiksmi?

Protams, ka bez talismana neiztikt. Ideālā gadījumā tas varētu būt gada simbols no baltā metāla. To var nēsāt kā rotājumu vai iekļaut dažādos aksesuāros.
Mājā labāk novietot vērša statueti. Jau izsenis tiek uzskatīts, ka tā piesaista vīrišķo spēku un bagātību. Uzskatot šo statueti, katru reizi vajag padomāt par to labo, ko vērsis mums atnesīs, kā arī par saviem mērķiem un ceļiem to sasniegšanai. Vērsim patīk tīrība, plaša telpa, viņš necieš sastāvējušās lietas. Tātad pirms jaunā gada jāveic ģenerālā tīrīšana un un jācenšas tikt vaļā no vecām lietām, uz kurām sakrājusies negatīvā enerģija.

Materiāls sagatavots tulkojot no krievu valodas.